Czas zacząć!

No cóż. Stało się.

Moda na blogi dopadła nas, dwie wariatki, które połączyła miłość do Włoch, włoskiej kuchni i języka. To uczucie przyszło nagle w różnych okolicznościach, ale każda z nas wie, że przetrwa lata. Podróżowanie mamy we krwi, dlatego w wolnej chwili staramy się wyruszać w świat, ten dalszy i ten bliższy. Może nie mamy jeszcze na swoim koncie Mont Everest, ale wszystko w swoim czasie 😉 . W tej chwili chcemy skoncentrować się na państwie, które wywarło na nas ogromne wrażenie, które za każdym razem odkrywa przed nami coś nowego, coś pięknego, coś pysznego. Bella Italia nigdy nie zawiodła, ona daje się lubić w każdym calu, ona inspiruje, ona cieszy, ona podnieca, ona żyje w każdym z nas. Właśnie, dlatego chcemy się dzielić tą miłością z innymi oraz zarażać ich swą pasją.

Kraj, który ma wszystko chce się dzielić swoim bogactwem natury z każdym chętnym przygody osobnikiem. Nie ma miejsca we Włoszech, które mogło by rozczarować, zanudzić, zniechęcić. Niezależnie czy to wielka metropolia czy mała skalna wioska – wszystko w tym kraju jest przesiąknięte historią, tradycją, miłością do życia. Właśnie dlatego Italia działa na nas jak narkotyk – musimy tu powracać.

Blog ma pomóc nam przeżyć to wszystko na nowo, utrwalić w pamięci tak cenne dla nas wspomnienia, podzielić się naszymi emocjami ze wszystkimi „italioholikami”. Widziane na talerzu, w drodze, w książkach, w filmach zostanie zawarte w tym blogu. Chcemy opisać wszystkie regiony Italii, pokazać pięknie widoki, podzielić się przepisami potraw gotowanych w poszczególnych regionach, uzależnić was od tego kraju.

Witamy w klubie!
Collageeee

Kto był we Włoszech może zapomnieć o reszcie świata. Kto był w niebie nie pragnie ziemi.

3 uwagi do wpisu “Czas zacząć!

  1. Uwielbiam Włochy i wszystko co z nimi związane..piękne tradycje,widoki..jedzenie,że aż cieżko wyrazić słowami ten smak,to trzeba poczuć .. Pięknym miejscem jest Burano i Murano gdzie moje oczy wariowały .
    Następnym razem będzie Sycylia. Dzięki za przypomnienie mi tych paru pięknych wspomnień ( zdjęcia moje też się ukarzą )
    Pozdrawiam i będę czytać 😌😌

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s