W odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie!

Jak uważali Starożytni Egipcjanie nasz los jest zapisany w gwiazdach.

Wszystko, co trafia się nam w życiu zostało nam przeznaczone i musimy z tym się pogodzić. Tak było i w naszym przypadku. Współzałożycielka tego bloga prowadzi  English meeting(link), zrzeszający miłośników języka angielskiego, którzy chcą poprawić swoje zdolności językowe i poznać nowych ludzi.

Miłośnicy języków obcych, zorganizowali początkiem bieżącego roku (2015) „International Party”, na które przybyło sporo  obcokrajowców, biorąc pod uwagę nasze niewielkie miasto. Tak poznałyśmy kilka ciekawych osób, pochodzących z różnych zakątków globu, w tym z naszej ukochanej Italii. Z jedną szczególną osobą połączyła nas pasja do gotowania i podróżowania. Ta nietuzinkowa osoba została naszą „muzą” i z jej pomocą będziemy tworzyć ten blog.

Kilka słów o naszej włoskiej „muzie” – Danilo Catalano – przyjechał do Polski w poszukiwaniu pracy i przygody, a odnalazł swoje powołanie. Nasz młody Sycylijczyk, skończył szkołę gastronomiczną we Włoszech, gdzie również stawiał pierwsze kroki w wybranym zawodzie. W tej chwili jest głównym kucharzem w jednej z restauracji, która specjalizuje się w kuchni włoskiej, a szczególnie sycylijskiej.  Na naszym blogu zostaną przedstawione tradycyjne dania kuchni włoskiej jak i nowatorskie przepisy naszego kucharza. Danilo chce podzielić się swoją wiedzą na temat jego kuchni i przybliżyć swój kraj polskim czytelnikom.

Serdecznie zapraszamy!

11925932_888232654558041_1808545346_n

11 uwag do wpisu “W odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s